Proč vznikl tento web

Proč vznikl tento web

 

Přiznávám, že zejména v době blížících se zápisů do školky mi hrozilo, že si zoufalstvím vytrhám všechny vlasy. Zařadila jsem se tak mezi řady dalších frustrovaných rodičů, kteří se snaží svému dítku vybrat tu nejvhodnější školku. Ale z čeho vybírat?

 

Bylo třeba si školky složitě googlit a vytvořit si jakýsi seznam, který jakžtakž odpovídal našim požadavkům. Proč si ale práci neulehčit?

 

Tak vznikl nápad, který se později přerodil v náš unikátní webový vyhledávač mateřských škol, který umožňuje rodičům zadat vlastní poptávku, zvolit si požadovaná kritéria,  a dále jen v pohodlí čekat, až za vás vytvoří seznam odpovídajících školek. Tento systém je výhodný jak pro rodiče, tak pro školky. Registrované školky mohou sledovat, jaký je o jejich zařízení zájem a sbírat užitečná hodnocení. V jednoduchosti je krása – proto hned na hlavní stránce najdete interaktivní mapu, která umožňuje snadné vyhledávání školek dle lokality a jiných kritérií. Chcete- li, zadáte si poptávku, a vhodné školky vás sami osloví s nabídkami. Skutečně rychlé a jednoduché, zvláště když hrajete o čas v době před zápisy!